FERDA
Evidenční číslo:2009/140
Jméno: FERDA
Plemeno: kříženec
Pohlaví:pes
Narozen:12/2008
Popis:hnědý s černým melírem, hrubší srst,
V útulku od: 4.12.2009
Charakteristika:

Ferda je pejsek, který měl smůlu na páníčky. Z jedné realitní kanceláře v Třebíči jsme byli upozorněni, že v prodávaném domě zůstal pejsek. Majitelé ho tam ponechali svému osudu. Pro pejska jsme se ihned rozjeli. Byl problém jej odchytit, protože znal pouze dvorek a nic víc. Cesta autem pro něj byla premiérou, ale brzy se ho podařilo uklidnit a zbytek cesty sledoval jako ostřílený cestovatel. 

Pejskovi hodně chutná a je to vidět – celkově se spravil, srst je viditelně kvalitnější a čistší. Z pejska vyzařuje spokojenost. V jeho předchozím bydlišti trávil čas s dalšími pejsky, o které se majitelé postarali, pouze Ferdíka u domu ponechali, přestože je to moc hodný a milý pejsek. Při setkání s člověkem je ostražitější, ale když pozná, že mu nic nehrozí a naopak bude třeba i něco „na zub“, dovolí i pohlazení.  Později bylo zjištěno, že pejsek trpí vrozenou oční vadou.

Ferdík je pejsek, kterému se nikdo nevěnoval. Nový páníček s ním bude muset mít trpělivost, ale brzy získá hodného psího kamaráda a dobrého hlídače. Ferdík je pejsek, který bude spokojený v rodinném domku se zahradou. 

 

Za podporu prostřednictvím virtuální adopce děkujeme:
All 4 Finance s.r.o. , Helena Dvořáčková, Yvona Břoušková, Dohnalová Drahomíra

FERDA
FERDA
, Created by JP Computer, powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting