FILÍPEK
Evidenční číslo:2010/043
Jméno: FILÍPEK
Plemeno: kříženec 
Pohlaví: pes
Narozen:2005
Popis:světle plavý, delší srst, výška v kohoutku 40-45 cm
V útulku od:23.5.2010

Charakteristika:

Pejsek Filípek měl štěstí v neštěstí. Jeho majitelka těžce onemocněla a pejsek zůstal sám. Sám v prázdném domě, kam mu sousedi nosili jídlo. Po měsíci tohoto přežívání měl být život pejska ukončen. Nastala řetězová akce a díky MVDr. Minaříkové, Dvořákové a Pejřilové se Filípek ocitl v našem útulku, kde čeká na svůj nový domov. 

Pejsek absolvoval 4hodinovou jízdu z bývalého domova k nám. Pochází z obce Blatnice v Bílých Karpatech. Paní doktorky převezly Filípka k nám, cestou mu však nebylo vůbec dobře. Po příjezdu se ihned zabydlel v kotečku, který již měl připravený. Večer téhož dne by nikdo nepoznal, že je u nás jen několik hodin. Pejsek byl po příjezdu hodně zablešený, ale blešek ho zbavila pipetka a nůžky s hřebenem z něj udělaly psího fešáka. 

Filípek je velice hodný pejsek. Nechá se vyčesat, miluje hračky, se kterými si vydrží sám dlouho hrát, miluje procházky. Filípek je veselý psí kluk, který bude moc rád za laskavé slovo, pohlazení a hlavně nový a trvalý domov, kde již nikdy nezůstane sám. Filípek je vhodný jak do rodinného domku se zahradou, tak do bytu.

 20.8.2010 zemřel pejsek nečekaně na náhlé selhání srdíčka...

FILÍPEK
FILÍPEK
FILÍPEK
FILÍPEK
, Created by JP Computer, powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting