LADY (1)
Evidenční číslo:2011/053 
Jméno:
LADY
Plemeno:
americký kokršpaněl
Pohlaví:  fena
Narozena: 2002
Popis:světle plavá, v minulosti upravovaná srst, výška v kohoutku 35 cm
V útulku od:
7.7.2011
Charakteristika:

Fenečka byla do útulku dopravena hlídkou MP Třebíč z cyklostezky vedoucí na Poušov (nalezena za plaveckým areálem Polanka). Hned při přijetí jsme zjistili, že má v otřesném stavu uši a že špatně (pakliže vůbec) vidí na levé oko. Bylo proto převezena na veterinární vyšetření, abychom věděli, jak jí nejlépe pomoci. Veterinář informoval, že musela mít časté záněty uší, o které se nikdo nestaral. Díky lékům se Ladynce uši i oko výrazně zlepšilo a na fenečce byla znát úleva.

Ladynka to v minulosti zřejmě neměla jednoduché, bříško má vytahané po opakovaných porodech. Je to velice milá a hodná fenečka. Bez problémů se nechá učesat i ostříhat, moc jí chutná a k lidem je velmi hodná. Lady by si moc zasloužila dožít si svůj život u hodných lidí, kteří by ji měli rádi a ona by ji oplácela svou vděčností. Pokud bude v tomto domově ještě jeden pejsek, Ladynka jej jistě uvítá.

Lady je v útulku zvyklá, již několik let tu žije, má své zázemí, nikdo jí neubližuje - bere již útulek za svůj domov. Vzhledem k její povaze a již vysokému věku je v útulku ponechána na dožití. 

Umístěna:
14.1.2012, následně vrácena z důvodu neustálého vytí a snahy dostat se ven z bytu. Ladynka si tak bohužel, i přes lítost majitelů, zmařila šanci na nový domov :(
Děkujeme adoptivním rodičům:
Dagmar Kylíšková
 31.5.2014 byla na doporučení veterinářů fenečka uspána. Došlo k velkému zhoršení zdravotního stavu, kdy Lady přestala přijímat i potravu.

LADY (1)
LADY (1)
LADY (1)
LADY (1)
LADY (1)
LADY (1)
LADY (1)
LADY (1)
, Created by JP Computer, powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting