ROBINEK
Evidenční číslo:014/2012 
Jméno:
robinek 
Plemeno:
kříženec 
Pohlaví:  pes (štěně) 
Narozen: 9/2011 
Popis:černý, krátká srst 
V útulku od:
14.3.2012 
Charakteristika:

Sekce Aktuálně:

14.3. nálezci dopraveno do útulku z Řípova štěně - pejsek, kříženec černé barvy, hladkosrstý. Stáří je cca 6 měsíců. Pejsek je čistotný, hodný, bezkonfliktní s ostatními pejsky a velmi přátelský k lidem. Nebyl zjištěn čip. 

22.3. odešel za duhový most psí kluk Robinek. Asi 6 měsíční štěně se do útulku dostalo 14. 3. a po několika dnech (byť byl v teple a měl kvalitní krmení) onemocněl průjmem a zvracením. Hned byl převezen na veterinu a začala jeho léčba. Když už vše vypadalo nadějně, během poslední noci a dne se jeho stav i přes péči veterináře a ošetřovatelek o moc zhoršil. Po 18. hodině dotlouklo Robinkovi srdíčko…

Moc si toho na tomto světě neužil a všechny nás moc mrzí, že se nikdy nebude prohánět a hrát si s kamarády… Pejsek byl na svou velikost a věk dost hubený a jídlo v něm mizelo velkou rychlostí. Nikdo nevíme, kde byl předtím a kdo se o pejska „staral“, respektive kdo jeho péči zanedbal! Jedno je jisté, další tvoreček, který umřel zabalen v dece se slzavým pohledem na ošetřovatelku… Kéž by tento pohled raději navždy pronásledoval jeho majitele!!! (pozn. správce webu)  


ROBINEK
, Created by JP Computer, powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting