Plánované akce v útulku 2013 Tisk Email

Ani letos nebude naše sdružení zahálet a již v předstihu Vás informujeme, na co že se můžete Vy, Vaši a „naši“ pejsci tento rok těšit. (pro více info klikněte na nadpis jednotlivých akcí)

 

 

sobota 11.5.              Jarní pochod třebíčského útulku

Po zimě vezmeme společně s Vámi útulkáčky na procházku, aby se alespoň na chvíli dostali zpoza bran útulku. Pochod, v pořadí již pátý, se opět uskuteční v dopoledních hodinách.

 

 

 

 červen (upřesníme)      „Předzimní“ opravy psích boud

Ani letos si nezapomeneme udělat čas na nejdůležitější akci – vyspravení boud a provedení všech nutných prací v útulku. Po zimě budou vidět všechny nedostatky, které během léta dáme do pořádku. Každoročně uděláme velký kus práce, která nás zúčastněné pohladí po duši a pejskům se tak zima alespoň o trošku lépe snáší. Přiložíte letos ruku k dílu i Vy?

 

sobota 14.9.                  II. ročník Třebíčského Voříška

První ročník Třebíčského Voříška se setkal s velikým ohlasem. Slíbili jsme opakování a druhý ročník již brzy zaklepe na dveře. Přihlaste i Vy svého voříška! Propozice a přihláška jsou k dispozici zde.  Z DŮVODU AKUTNÍ ČASOVÉ TÍSNĚ ČLENŮ SDRUŽENÍ NEBUDE TENTO ROK TŘEBÍČSKÝ VOŘÍŠEK REALIZOVÁN. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ...

 

 

sobota 5.10.                 Podzimní pochod třebíčského útulku

Na 4. října, den výročí úmrtí Františka z Assisi, patrona a přítele všech němých tváří, připadá Světový den zvířat. Svátek zvířat patří i opuštěným pejskům v útulcích, kterým společně s Vámi popřejeme (a radost uděláme) podzimní procházkou. 

 

2. – 20. 12.                   Vánoční sbírka krmiva

Šestý ročník akce, ze které se stala krásná tradice. Výsledky sbírky jsou rok od roku výraznější, v té poslední jste opuštěným zvířatům do třebíčského útulku darovali více než dvě tuny krmiva!

 

 

Věříme, že akce nechystáme zbytečně, že si uděláte čas a alespoň na některou z nich dorazíte. Případný výtěžek poputuje jak jinak, než pejskům a kočičkám v útulku. Poznačte si do diáře, těšíme se na Vás! :)

 

 
, Created by JP Computer, powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting