STOLNÍ KALENDÁŘE 2015 Tisk Email
Díky vstřícnosti třebíčského ATLANTIC STUDIA a tiskárny APISPRESS přicházíme s informací, že se letos před Vánocemi můžete opět těšit na oblíbené stolní kalendáře! Máte tedy jedinečnou příležitost udělat někomu nejen radost pod stromečkem, ale také přispět nákupem na dobrou věc! Minimální cena kalendáře je 99,- Kč.
 

V kalendáři naleznete výhradně fotografie pejsků a kočiček z třebíčského útulku, ale nechybí ani fotky zvířat z volné přírody. Každá fotografie je doplněna popiskem - stručným příběhem zvířátka. Objem tisku kalendářů bude závislý na počtu přijatých objednávek - proto neváhejte a vyplňte jednoduchou objednávku na tomto odkazu už dnes! 

A co takhle nakoupit tyto kalendáře, namísto těch z papírnictví, do Vaší firmy? Doklad na přijatou částku Vám rádi vystavíme. Děkujeme i za pouhé šíření této informace - čím více kalendářů prodáme, tím více potřebných věcí zvířátkům pořídíme! Děkujeme Vám!


„Každý člověk je úžasný, protože každý může něčím sloužit a pomáhat jiným. K tomu člověk nepotřebuje univerzitu, ale laskavé srdce. Duši zrozenou z lásky.“ (Martin Luther King)
 

 

 
, Created by JP Computer, powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting